Medewerkers


Het bureau van de VU Law Academy heeft twaalf medewerk(st)ers, waarvan twee student-assistenten. Zij zijn verantwoordelijk voor de algehele organisatie. Met veel plezier en enthousiasme zetten zij zich elke dag in om de kwaliteit van de cursussen en leergangen te waarborgen.

Monique Becker mw. Monique Becker
coördinator leergangen
m.becker@vu.nl
+31 20 59 83694
Branka Dasovic
mw. Branka Dasović MSc
coördinator leergangen 
b.dasovic@vu.nl
+31 20 59 83612
Laura_Geelen
mw. Laura Geelen
student-assistent
vula.rechten@vu.nl
+31 20 59 86255
Daniëlla de Graaf

mw. Daniëlla de Graaf
medewerker marketing en communicatie
d.j.de.graaf@vu.nl
+31 61 24 05249

Ilse H.mw. Ilse Herweijer
medewerker cursistenadministratie
i.herweijer@vu.nl
+31 20 59 88137

mw. Merel van den Berg
student-assistent
vula.rechten@vu.nl
+31 20 59 86255

Melanie Nabmw. drs. Melanie Nab
medewerker Marketing en Communicatie
m.i.c.nab@vu.nl
+31 64 08 98962
Ellen van Ombergen

mw.Ellen van Ombergen
medewerker cursistenadministratie
e.m.van.ombergen@vu.nl
+31 20 59 86255

Ireen Schouten new       
mw. drs. Ireen Schouten
projectleider Marketing en Communicatie
opleidingsmanager incompanycursussen    
i.schouten@vu.nl
+31 20 59 85246
Michel Talakua
dhr. Michel Talakua BEc SMP
relatiemanager
p.m.talakua@vu.nl
+ 31 20 59 89 516
Evelien Zwartmw. mr. Evelien Zwart
Directeur VU Law Academy
e.h.zwart@vu.nl
+31 20 59 86643


Bekijk voor adres van de VU Law Academy en route de algemene webpagina contactinformatie.