Medewerkers


Het bureau van de VU Law Academy heeft twaalf medewerk(st)ers, waarvan twee student-assistenten. Zij zijn verantwoordelijk voor de algehele organisatie. Met veel plezier en enthousiasme zetten zij zich elke dag in om de kwaliteit van de cursussen en leergangen te waarborgen.

Monique Becker 
mw. Monique Becker
coördinator leergangen
m.becker@vu.nl
+31 20 59 83694
Jan Breed
dhr. drs. Jan Breed
directeur VU Law Academy
j.breed@vu.nl 
+31 20 59 86206
Branka Dasovic

mw. Branka Dasović MSc
coördinator leergangen 
b.dasovic@vu.nl
+31 20 59 83612
Ilse H.
mw. Ilse Herweijer
medewerker cursistenadministratie
i.herweijer@vu.nl
+31 20 59 88137
Susan van Pinxteren
mw. Susan van Pinxteren
medewerker cursusadministratie
s.n.van.pinxteren@vu.nl
+31 20 59 85947

Melanie Nab
mw. drs. Melanie Nab
medewerker Marketing en Communicatie
m.i.c.nab@vu.nl
+31 64 08 98962 
Ireen Schouten new       

mw. drs. Ireen Schouten
projectleider Marketing en Communicatie
incompanycursussen    
i.schouten@vu.nl
+31 20 59 85246
Joana Smit
mw. Joana Smit
student-assistent
j.m.smit@vu.nl
+ 31 20 59 86255
Sabrina Spoor
mw. Sabrina Spoor
student-assistent
+ 31 20 59 86255
Michel Talakua
dhr. Michel Talakua BEc SMP
relatiemanager
p.m.talakua@vu.nl
+ 31 20 59 89 516
Marten van Rooij

dhr. Marten van Rooij BSc
controller
m.t.van.rooij@vu.nl
+ 31 20 59 84498

Evelien Zwart
mw. mr. Evelien Zwart
Communicatie adviseur
e.h.zwart@vu.nl
+31 20 59 86643


Bekijk voor adres van de VU Law Academy en route de algemene webpagina contactinformatie.